Serwis internetowy praca.PolacywHanowerze.info jest serwisem skierowanym do użytkowników mieszkających i pracujących w regionie Hannover w Republice Federalnej Niemiec.

Serwis oferuje dostęp do informacji, a także wyrażanie swoich opinii oraz promocję własnych usług, w tym poprzez publikację materiałów reklamowych, publikację ogłoszeń drobnych oraz pozostałych treści o charakterze informacyjnym lub reklamowym..

Nie oferujemy pracy, ani nie pośredniczymy w jej załatwieniu.

Regulamin określa warunki korzystania z Portalu internetowego, w szczególności uprawnienia i obowiązki Użytkowników, uwzględniając rozporządzenie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Nadzór nad poszczególnymi działami serwisu prowadzi właściciel.

Portal Polacy w Hanowerze dopuszcza do swoich zasobów każdego użytkownika, który zapozna się i zaakceptuje niniejszy Regulamin. Każdy wpis opublikowany przez użytkownika staje się częścią zasobów serwisu i nie będzie usuwany, chyba że, narusza niniejszy regulamin.

Portal może żądać udokumentowania przez Użytkownika danych zamieszczonych w serwisie.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone przez Użytkowników ogłoszenia. Odpowiedzialność za treść spoczywa na Użytkowniku dodającym dane głoszenie, a w szczególności za błędy bądź nieścisłości zawarte w ich treści.

Rejestrując się w  "Polacy w Hanowerze" zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że serwis ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale serwis nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Zgadzasz się nie korzystać z avatara stojącego w sprzeczności z niemieckim prawem lub naruszającym netykietę oraz Regulamin Serwisu.


1. Zarejestrowany użytkownik ma pełne prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia informacji jego dotyczących.

2. Użytkownik niniejszego serwisu, ma prawo do bezpłatnego publikowania nielimitowanej ilości ogłoszeń zgodnie z powyższa zasadą: jedno ogłoszenie, jedno miasto, jeden zawód.

2a. W zamian użytkownik zobowiazuje sie do promowania niniejszego serwisu

3. Każde ogłoszenie bedzie publikowane przez okres nieokreślony, chyba że ogłoszeniodawca sam je usunie.

4. Oferta jest ograniczona czasowo!

5. Do każdego ogłoszenia należy podać numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz email tym samym wyrażając zgodę na jego publikację.


Wszelkie zmiany w treści niniejszego regulaminu będą ogłaszane w internecie pod adresem www.praca.polacywhanowerze.info/regulamin.

Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, uwagi i pytania dotyczące zachowania poufności informacji i działania serwisu. Prosimy o ich kierowanie poprzez formularz kontaktowy. 

Administracja nie ma obowiązku odpowiadania na wysłaną do niej korespondencję oraz nie ciąży na niej obowiązek poinformowania użytkownika o swoich działaniach w jego sprawie.

Niniejszy Regulamin może ulegać zmianom w trakcie działania serwisu. Nie zwalnia to użytkownika od jego przestrzegania.

Opinie wyrażane przez użytkowników w komentarzach są ich prywatnymi i w żaden sposób nie reprezentują stanowiska Redakcji.

Zastrzegamy sobie prawo do skracania i przredagowania i nie zamieszczania materiałów do nas nadesłanych.

Użytkownicy nie stosujący się do zasad prawa, notorycznie lub incydentalnie naruszający Regulamin będą trwale usuwani z listy użytkowników.

Rejestracja konta jest dowodem na zaakceptowanie w/w zasad.

Aktywacja konta powoduje udostępnianie danych Użytkownika na publicznie dostępnej stronie internetowej.