Serwis społecznościowy, powstał by ułatwić dostęp do informacji związanych z życiem, nas Polaków, w Niemczech, a konkretnie w Hanowerze i okolicach.

W tej wersji (beta) w serwisie pojawić się mogą jeszcze błędy i problemy z nieprawidłowym zachowaniem serwisu. Jeżeli zauważysz coś co nie wygląda tak jak powinno daj znać.

Wszystkie zgłoszone problemy będziemy starali się usuwać na bieżąco.

Przede wszystkim, jeżeli uznasz, że pomysł, który stoi za tym serwisem jest warty twojej uwagi, pomóż nam dotrzeć do organizatorów wydarzeń, firm, instytucji. Od tego zależy, jaki będzie dalszy los tego przedsięwzięcia.

Czekamy też na wszelkie uwagi i wnioski racjonalizatorskie. Nie obiecujemy, że wszystkie uwzględnimy, ale nad wszystkimi się pochylimy i rozważymy czy jesteśmy gotowi je wprowadzić.

W planach:

 • - jak najmniej reklam

  Integralną cześcią tej witryny są grupy na Facebooku. Nasi kontrahenci mają nieograniczony dostęp do tych grup.

  Netykieta dla Facebook-Polacy w Hanowerze

  Szanowni Użytkownicy/Użytkowniczki portali społecznościowych "Polacy w Hanowerze"

  Cieszymy się na Wasze reakcje i komentarze na Facebooku. Cenimy uczciwą, pełną szacunku, obiektywną dyskusję. Każdy, kto naruszy niniejszą netykietę, zostanie zablokowany na naszych stronach, a niezgodne z regulaminem komentarze zostaną usunięte. Netykieta dotyczy stron na Facebooku Polacy w Hanowerze.

 • 1. Zamieszczanie i rozpowszechnianie treści niezgodnych z prawdą, rasistowskich, antysemickich, seksistowskich, dyskryminujących oraz obraźliwych nie będzie tolerowane na portalach społecznościowych "Polacy w Hanowerze".
 • 2. Jeśli na naszych portalach społecznościowych pojawi się duża liczba podobnych wpisów i komentarzy przez danego użytkownika w krótkim czasie, zastrzegamy sobie prawo do zablokowania takiego konta.
 • 3. Pamiętaj, że wszystko, co publikujesz na naszej stronie, zostaje w Internecie. Każdy komentarz i każdy wpis w dyskusji można odnaleźć oraz przywrócić jego treść. Zanim opublikujesz komentarz, zastanów się nad konsekwencjami jego publikacji.
 • 4. Prosimy o zamieszczanie komentarzy, których treść jest zgodna z tematem wpisu.
 • 5. Ze względu na ochronę danych osobowych nie oferujemy porad za pośrednictwem strony "Polacy w Hanowerze". W przypadku pytań związanych z doradztwem prosimy o kontakt poprzez e-mail lub telefon.

 • Z góry dziękujemy za przestrzeganie netykiety.

  Zespół Polacy w Hanowerze